Dil Seçimi: -


Lider den Haberler

Merhaba,

Kuruluş yılımız olan 1983 yılından bu yana her gününü yeni iş heyecanlarıyla geçiren "Lider Ailesi" 30. yılına girmenin sevincini ve haklı gururunu yaşıyor.

Atölye bazlı küçük bir üretimhaneden; farklı sektörlerde global iş ortaklarıyla binlerce ürüne ulaşan, markasına uygun LİDER'lik bayrağını Holdinge kadar götüren yolda bizimle beraber olan, güven ve desteklerini bizden eksik etmeyen siz değerli tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve dostlarımıza bu vesile ile gönülden teşekkür ederiz.

Müşteri memnuniyetini daima birinci planda tutarak, dün olduğu gibi bugün de; ana sektörümüz olan yapı gereçleri sektöründe banyo ve mutfak aksesuarları, banyo mobilyaları, duş tekneleri, küvet sistemleri ve duş kabinlerin yanı sıra, PS.PP.PE.ABS.PMA+ABS extrüder levha, otomotiv sektörü, soğutma sektörü ve reklamcılık sektörlerine; uzman kadromuz, modern ekipmanlarımız ve kurumsal birikimimizle hizmete devam ediyoruz.

30. yılımıza girerken "Her şeyin bir nedeni var" sloganını görsel olarak vurgulamak amacıyla mevcut logomuzu yenileyip yeni markalarımızı oluşturarak Lider'in tarihine yeni bir sayfa açmaya karar verdik.

Bundan böyle, bu güne kadar yaşadığımız heyacanların daha fazlasını yaşayıp, hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgi ve Saygılarımızla,